תפריט

אודות וידאל קדוש – יזמות, ניהול פרויקטים והפקות

הפקת אירוע מ-א' עד ת' – משרד ההפקות בניהולו של וידאל קדוש מתמחה ביזמות, ניהול פרויקטים והפקות איכותיות של מגוון אירועים, כנסים, ירידי ענק, השקות וימי עיון. בקבוצת ת.ו.פ. אנו מביאים לכל אירוע את המענה האמנותי עיצובי בד בבד עם המענה הטכני. בזכות הצוות המיומן והנמרץ שלנו אנו משחררים את הלקוח מטיפול בכל פרטי ההפקה, מקטן ועד גדול. הקונספט לכל אירוע נבנה מהמסד עד הטפחות, אנו נמצאים שם עבורכם מהרגע הראשון ועד שעות ארוכות אחרי שהאירוע מסתיים והמערך הלוגיסטי כולו מנוהל על ידינו על כל רבדיו.

פתרונות חדשים שתפורים עליכם – הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו לספק לכם פתרונות טכנולוגיים, יצירתיים וחדשניים, בהפקת מגוון אירועים מרשימים בכל תחום, היקף וסגנון ובאופן שמותאם ליעדיכם ורצונותיכם – וגם תקציבכם; כל אחד מהלקוחות זוכה ל"חליפה" הנתפרת בדיוק למידותיו, תוך התחשבות באחרון "הכפתורים הקטנים" ודאגה לביצוע מוקפד ומושלם. לא נעצור עד שאתם כלקוחות תהיו מרוצים מהתוצאה!

מחויבות לתקציב – הפקת אירועים היא עסק יקר ולפיכך ראוי לתת משקל רב לנושא התקציב. אנו במשרד ההפקות של קבוצת ת.ו.פ. מחויבים כלפי הפקה שקופה, אמינה ומבוקרת מבחינה תקציבית במסגרת השירות שאנו מעניקים. אנו מקפידים תמיד שלא לחרוג מיעדי התקציב, ואף דואגים להשאיר לפחות שקל אחד בקופת הלקוח כשהחגיגה נגמרת.

שיתוף פעולה ויחס חם – כחלק מתפיסת עולמנו, הדרך לכל אירוע רצופה בהבנות טובות ובטיפוח מערכת יחסים קרובה ומשתפת עם הלקוח. עבורנו, כל לקוח הוא בבחינת הלקוח היחיד והוא זוכה למלוא תשומת הלב שלנו: לכל הפקה מטעמנו יש ניחוח אישי והיא מותאמת לבקשות המיוחדות של הלקוח.

לקריאה אודות השירותים המוצעים על-ידי "וידאל קדוש – הפקות" לחץ כאן


English