תפריט

בעל המשרד – וידאל קדוש

במהלך שמונה-עשרה השנים האחרונות התמחה וידאל קדוש בהפקות מגוונות הכוללות ניסיון עשיר ביותר בכל תחומי המשחק, בהפקות במה ענקיות ובהפקות מורכבות ביותר של ירידים, כנסים, פסטיבלים, אירועים המוניים ומופעים בתחומי התרבות והעסקים הישראליים, וכן בהפקות טלוויזיה.

את ניסיונו המקצועי העשיר והמגוון רכש וידאל בתיאטרון "העממי" של אברהם דשא פשאנל, בחברת "אורפאן", בתיאטרון "הבימה", בחברה למתנ"סים, בעיריית ירושלים, באוניברסיטה העברית בירושלים ועוד. הכשרתו המקצועית כוללת לימודי משחק ולימודי קולנוע וצילום. אלה מקנים לו יתרון מיוחד, המשלב בין יכולות והבנה גבוהה בתחומי התוכן ובין יכולות הפקתיות נדירות.

שמונה-עשרה שנים של התמחות בהפקות מיוחדות הביאו את וידאל קדוש לשורה הראשונה של מפיקי איכות יצירתיים ובעלי ראייה נרחבת בכל אחד מתחומי ההפקה.

לרשימה של לקוחות המשרד בעבר ובהווה לחצו כאן

במשרד ההפקות מבצעים ניהול פרויקטים והפקות איכותיות של מגוון אירועים, כנסים, ירידי ענק, השקות וימי עיון.
בקבוצת ת.ו.פ. אנו מביאים לכל אירוע את המענה האמנותי עיצובי בד בבד עם המענה הטכני.
בזכות הצוות המיומן והנמרץ שלנו אנו משחררים את הלקוח מטיפול בכל פרטי ההפקה, מקטן ועד גדול.
הקונספט לכל אירוע נבנה מהמסד עד הטפחות, אנו נמצאים שם עבורכם מהרגע הראשון ועד שעות ארוכות אחרי שהאירוע מסתיים והמערך הלוגיסטי כולו מנוהל על ידינו על כל רבדיו.
פתרונות חדשים שתפורים עליכם – הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו לספק לכם פתרונות טכנולוגיים, יצירתיים וחדשניים, בהפקת מגוון אירועים מרשימים בכל תחום, היקף וסגנון ובאופן שמותאם ליעדיכם ורצונותיכם – וגם תקציבכם; כל אחד מהלקוחות זוכה ל"חליפה" הנתפרת בדיוק למידותיו, תוך התחשבות באחרון "הכפתורים הקטנים" ודאגה לביצוע מוקפד ומושלם.
לא נעצור עד שאתם כלקוחות תהיו מרוצים מהתוצאה! מחויבות לתקציב – הפקת אירועים היא עסק יקר ולפיכך ראוי לתת משקל רב לנושא התקציב.

אנו במשרד ההפקות של קבוצת ת.ו.פ. מחויבים כלפי הפקה שקופה, אמינה ומבוקרת מבחינה תקציבית במסגרת השירות שאנו מעניקים. אנו מקפידים תמיד שלא לחרוג מיעדי התקציב, ואף דואגים להשאיר לפחות שקל אחד בקופת הלקוח כשהחגיגה נגמרת.
שיתוף פעולה ויחס חם – כחלק מתפיסת עולמנו, הדרך לכל אירוע רצופה בהבנות טובות ובטיפוח מערכת יחסים קרובה ומשתפת עם הלקוח. עבורנו, כל לקוח הוא בבחינת הלקוח היחיד והוא זוכה למלוא תשומת הלב שלנו: לכל הפקה מטעמנו יש ניחוח אישי והיא מותאמת לבקשות המיוחדות של הלקוח.
לפרטים נוספים ויצירת קשר – צרו קשר


English