תפריט

ניסיון שמתכתב עם חדשנות – מצד אחד אנו אוחזים בניסיון, ותק וקשרים המלווים אותנו במשך שנים של פעילות משותפת עם התקשורת הממסדית בתחום הייעוץ התקשורתי ועם טובי ספקי השירות בתחום ההפקות. מצד שני נושבת בנו רוח צעירה ודינמית, המניעה אותנו להתחדשות מתמדת בהתאם לשינויים במדיה התקשורתית. היכולת המיוחדת שלנו למנף את לקוחותינו מתבססת על השילוב בין השניים, תוך ניצול המערכת המסועפת, החמה והאוהדת של הקשרים המקצועיים אותם צברנו.

השלם גדול מסך חלקיו – מטריית השירותים שלנו עונה על הצרכים והדרישות של כל לקוח. אין פרויקט גדול מדי או מורכב מדי עבורנו, ואנו ערוכים לתת מגוון פתרונות ייחודיים, שהופכים כל פרט לחווייתי ומאתגר. הטיפול ההוליסטי הוא תפיסת עולמנו, ולכן הוא ניתן על ידנו גם כשהלקוח מבקש רק חלק מהשירותים. לדוגמה, לקוח המזמין הפקת אירוע בלבד, יזכה מאיתנו לייעוץ וסיוע בתחום האסטרטגיה השיווקית, רעיונות לפרסום ועוד.

מעל ומעבר למצופה – ב-ת.ו.פ יש מקום רק להפתעות טובות. בהפקות, כל לקוח מקבל צפי תקציבי מהרגע הראשון של הפרויקט, על מנת שלא ימצא עצמו בגירעון באף אחד משלביו. כל ההפקות שלנו שקופות ומבוקרות ללא עלות נוספת מצד הלקוח, התקציב מתנהל על פי בחירת הלקוח – אצלו או אצלנו – וניהולו נעשה ביעילות כזו שתשאיר בתום ההפקה לפחות שקל אחד בקופת הלקוח. ואילו בתחום הייעוץ התקשורתי, אנו מציעים ללוות את הלקוח בכל צעד ושעל של תכנון האירועים והפעילויות שלו על מנת ליצוק לתוכם את הרעיונות שאנו חושבים שייקחו אותו ל ת.ו.פ של התקשורת הישראלית.

לקריאה אודות השירותים המוצעים על-ידי "רבקה שרגא – ייעוץ תקשורתי" לחצו כאן

לקריאה אודות השירותים המוצעים על-ידי "וידאל קדוש – הפקות" לחצו כאן


English