תפריט

"אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ולכן אנו עושים זאת טוב" – זה המוטו של משרד הייעוץ התקשורתי ויחסי הציבור ב-ת.ו.פ בניצוחה של רבקה שרגא. ממנו נגזר המענה המקיף והכולל לכל הצרכים בתחומי התקשורת ויחסי הציבור. המשרד ועובדיו הם צרכני תקשורת, שחיים ונושמים את התקשורת הארצית והמקומית, בעיתונות המודפסת, בטלוויזיה, ברדיו ובאינטרנט.

"עושים" חדשות – במשרדנו חיים, מדברים, חושבים ועושים חדשות – במקצוענות! הצוות שלנו הוא אשף חדשות; אנו מסוגלים לחשוב על דרכים מקוריות ליצור אירוע חדשותי מכל אירוע שגרתי, ולמנף כל אייטם או ידיעה גם אם לכאורה הם נראים כבעלי משקל תקשורתי נמוך. יחד עם זאת, בשל היושרה הניצבת לעינינו כצוות – לעולם לא ניטול לידינו ידיעה שאין לה סיכוי להצליח ולא נשלה את הלקוח שלנו.

שם המשחק: ניסיון וקשרים – הניסיון העצום והקשרים האישיים עם דמויות ראשיות בעולם התקשורת הישראלי – עורכי ומגישי חדשות ותוכניות, מפיקים, כתבים ופובליציסטים ותיקים – הם כלי עבודה משמעותיים שלנו. הקשרים החמים חובקים הן עיתונאים מובילים בארץ והן את אנשי התקשורת הזרה. הערך המוסף הזה מוטמע בכל עשייה ומוענק לכל הלקוחות הנהנים משירותינו.

לקריאה אודות השירותים המוצעים על-ידי משרדנו לחץ כאן

לביקור בעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן


English