תפריט

ניסיונה רב השנים של רבקה שרגא ושל הצוות המיומן במשרד ת.ו.פ מעניק מענה במגוון תחומים.

נתחיל מההתחלה  – אז מה זה יח"צ בכלל?

מהו יח"צ למעשה? משרד יחסי ציבור הוא משרד אשר מתמחה ביכולת לקחת נושאים שונים ומגוונים, אשר לבעל האינטרס יש רצון לקדמם, אם מפאת חשיבותם בעיניו, אם מפאת חשיבותם לכלל הציבור, ובעזרת פנייה לכלי התקשורת הוא מעניין את התקשורת באותם אייטמים.

אז למה שאני לא אפנה לבד לתקשורת, לעיתונות, או לטלוויזיה?

מכיוון שכאשר נעשית פנייה בשם גוף פרטי, או אפילו מוסד גדול, אין הוא מיוחד מכל שאר האנשים, הארגונים, החברות והפרטים אשר פונים לתקשורת על בסיס יום יומי על מנת לקבל מעט דקות חשיפה.

התקשורת מוצפת מידי יום בעשרות אלפי פניות, מבעלי אינטרסים כאלו ואחרים, ועל התקשורת לדעת לסנן את המידע, למידע איכותי ומידע לא איכותי.

בנוסף פניות אישיות אם מגופים שונים לתקשורת, ואם באופן ציבורי, עלולים לעלות כסף רב, שכן לרוב התקשורת מתייחסת לתוכן שתרצו להכניס כתוכן שיווקי.

 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה:

רבקה שרגא, עבדה שנים רבות במשרד החינוך, הייתה סגנית דובר ודוברת משרד החינוך בעצמה במשך שנתיים. במהלך השנים, צברה רבקה נסיון רב עם גופי התקשורת השונים, שכן התנהלותה מולם הייתה ועדיין עודנה על בסיס יום יומי.

על בסיס הקשר המיוחד הזה (כעשרים וחמש שנים בתחום התקשורת),  הניסיון והקשרים שצברה רבקה במהלך השנים, הם אלו שמאפשרים לה לחדור את תקרת הזכוכית שבה נאבקים רוב משרדי היח"צ, הגופים השונים והאנשים הפרטיים. לכן, כאשר נעבוד יחדיו, נוכל לספק לך מגוון של שירותים אשר יוכלו לשרת אותך, והתוצאות לא יאחרו לבוא.

המקצועיות שלנו היא לקחת תוכן אשר הוא בעל עניין לכם, ולהפוך אותו לבעל עניין לכלל הציבור, כך אנחנו חודרים לבטן הרכה של העיתונאים והתקשורת, כולל כל ערוצי הטלוויזיה השונים.

 

בין השירותים שאנו מספקים לך:

  • פגישות תיאום ותכנון אסטרטגיה
  • חליפה מותאמת אישית למידותיכם באשר לצרכים, לוחות הזמנים והיעדים שאותם הצבתם כברי השגה.
  • חשיפה תקשורתית, בהתאם לנושאים אשר עולים על הפרק.

ובגדול יותר:

  • קופירייטינג–  צוות המשרד בניצוחה של רבקה שרגא מעניק ללקוחות שירותי קופירייטינג המסייעים בתהליכי הפרסום, השיווק וההסברה של כל לקוח ולקוח, ללא תשלום נוסף.

 

  • כתיבה ועריכה – רבקה שרגא ומשרדה מתמחים בשירותי כתיבה, ועריכה של חומרים שיווקיים. לקוחות המשרד זוכים לשירות זה ללא כל תשלום נוסף. לצד לקוחותינו הקבועים (בתחום היעוץ התקשורתי), אנו מעניקים בנפרד ותמורת תשלום שירותי כתיבה, עריכה וקופירייטינג ללקוחות שתחום זה הוא כל עניינם. השירות כולל כתיבת פרוספקטים, מודעות ואף מגזינים.

 

  • ליווי בהקמה – גופים רבים שכרו את שירותינו לתהליכי ליווי הקמתם. בתהליכים אלה סייענו לגופים לעבור תהליך מיתוג ומיצוב – כולל בחירת לוגו, סלוגן מלווה, גרפיקה וכמובן מיצוב והטמעה של הגוף החדש בתקשורת. בין הלקוחות שזכו לשירותים אלה: בית אבי חי, י"ב בחשוון, ברית חושך לגרש, פורום תג מאיר ועוד.

 

  • ניהול משברים – במהלך שנות עבודתנו הרבות נקלעו חלק מלקוחותינו למשברים ארגוניים מגוונים. הידע של רבקה שרגא בדרכי התנהלות ארגונים הביא לתהליך ייעודי אשר סייע לארגונים אלה לצאת מהמשבר מחוזקים אף יותר. בנוסף, ארגונים אשר נקלעו למשברים תקשורתיים מורכבים פנו לקבלת יעוץ ממשרדנו. תוך ניתוח המשבר ולקיחת המושכות לידינו בניהולו, סייענו לארגונים אלה לצאת מהמשברים. רובם נשארו לקוחותינו לאורך שנים.

 

  • יעוץ בפרסום – למרות שמשרדנו אינו משרד פרסום, אנו נוהגים לתת ללקוחותינו יעוץ בפרסום,  ברכישת מדיה ובפרישֹת מדיה. לאחר שנים רבות בהן ניהלה רבקה שרגא תקציבי פרסום ענקיים, היא צברה ניסיון רב בפרסום בכל סוגי המדיה. לקוחות המשרד זוכים ליעוץ בפרסום ללא כל תשלום נוסף.

שירותי מדיה חברתית – הפנייה לבעלי מקצוע איכותיים:

  • קידום ברשת החברתית שירות חדש במשרד: קידום היעדים השיווקיים של הלקוחות במדיה החברתית. שירות זה כולל תכנון אסטרטגי והקמה של עמוד פייסבוק, ניהול קמפיינים בפייסבוק והפצת העמוד בקבוצות אוהדים וכן ניהול העמוד באופן שוטף.

 

 

  • מיתוג – לקוחות רבים פונים אל ת.ו.פ לצורכי מיתוג הארגון. אנו עובדים עם מגוון רחב של גרפיקאים המסייעים לנו לעבור את תהליך המיתוג עם הארגון. בסיומם של תהליכי המיקוד, זוכים לקוחותינו לחשיפה תקשורתית רבה יותר ולקהל לקוחות מתרחב. בין הגופים איתם עברנו תהליכי מיתוג: התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות, יד יצחק בן צבי ועוד.

 

 

 

 

ליצירת קשר עם רבקה שרגא ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור לחץ כאן

לקריאה נוספת על משרדנו לחץ כאן


English